Prut SPRO Dyno Force Tele 100 3,60m 50-100g

1 hodnocení
 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 3
SPRO Dyno Force Tele je kvalitní uhlíkový teleskopický rybářský prut s velmi krátkou transportní délkou pro všechny rybolovné techniky. Vynikajicí teleskopické pruty s nejpoužívanější zátěží 100g, křemíkovými očky SIC a korkovou rukojetí. Jsou určeny pro nejširší spektrum použití od lovu kaprů k lovu dravých ryb.
Dostupnost Info v obchodu
1 329 Kč    
Kód produktu 213
Značka SPRO
Webová stránka značky spro.eu/cz_cz.aspx
Kategorie Rybářské pruty
Záruka 2 roky
 

Teleskopický rybářský prut SPRO Dyno Force Tele 100 3,60 m / 50 - 100 g

SPRO Dyno Force Tele je kvalitní uhlíkový teleskopický rybářský prut s velmi krátkou transportní délkou pro všechny rybolovné techniky.

Vynikajicí teleskopické pruty s nejpoužívanější zátěží 100g, křemíkovými očky SIC a korkovou rukojetí. Jsou určeny pro nejširší spektrum použití od lovu kaprů k lovu dravých ryb.Síla této dynamické série je daná užitím technologicky nových karbonových vláken. Kromě toho je blank ještě omotán dvanácti zesílenými karbonovými vlákny propletenými do jednoho a díky tomu je  prut je velmi lehký a také odolný. Jeho odolnost dokresluje sklolaminátová téměř nezlomitelná špička. Kvalitní výbavu doplňuje silný grafitový držák navijáku s nerezovými obroučkami, SIC očka a rukojeť z tvrdého korku.  Prut je velmi univerzální a využitelný pro velkou škálu rybolovných technik. Výhodou je i velmi krátká transportní délka při zachování štíhlosti prutu.

Parametry rybářského prutu: 

Délka: 3,60 m
Vrhací zátěž: 50 - 100 g
Transportní délka: 75 cm
Počet dílů: 8
Počet oček: 7
Hmotnost: 370 g

Akce prutu 50-100g
Délka prutu 3,60m
Počet dílů teleskop

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: