Prut SHIMANO Technium DF CX Spinning 270 ML 2,70m 7-21g

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 
  • 1 z 2

Tato nová řada pro milovníky přívlače plně nahrazuje své předchůdce řady BX v celé škále modelů, mezi které patří i speciály na lososy.

Dostupnost Info v obchodu
3 290 Kč    
Kód produktu 197
Značka SHIMANO
Kategorie Rybářský přívlačový prut
Záruka 2 roky
 

Rybářský prut SHIMANO Technium DF CX Spinning 270ML 2,70 m / 7 - 21 g

Tato nová řada pro milovníky přívlače plně nahrazuje své předchůdce řady BX v celé škále modelů, mezi které patří i speciály na lososy. Technium DF CX přináší velké výhody, které vycházejí z použité technologie. Shimano totiž považuje již jako samozřejmou povinnost aplikovat nejmodernější technologie do každé úrovně svých prutů. Blanky jsou vyrobeny z karbonu XT100 pomocí technologie Shadow Diaflash. Jsou osazeny rukojetí Power Cork, očky Shimano Ti-Lite Hardlite.

MATERIÁL BLANKU: XT100 + BIOFIBRE

Parametry rybářského prutu: 

Délka: 2,70 m
Testovací křivka:
Vrhací zátěž: 7 - 21 g
Transportní délka: 138 cm
Počet dílů: 2
Počet oček: 7
Hmotnost: 162 g

BIOFIBRE:
Biovlákno je nejmodernější novinka v konstrukci prutů. Vyrábí se z organických, aromatických molekul s dlouhým řetězcem a je 4 krát pevnější než jakýkoli uhlíkový materiál. Nový koncept “netkaných” biovláken tvoří náhodná distribuce středně dlouhých vláken. Tato vlákna se navzájem nekříží, avšak “plují” v elastometrické (syntetická pryž) pryskyřici za účelem vyztužení uhlíkových vláken ve všech směrech. 90° pro nejlepší pevnost. 45° pro odolnost proti kroucení a absorpci nárazů. 0° pro značné zvýšení pevnosti proti lámavosti. Biovlákno má také jednu neuvěřitelnou vlastnost – jeho odolnost se zvyšuje s klesající teplotou. Konstantní pracovní teplota je 80°C až 10°C, avšak pracuje ještě efektivněji v rozmezí +10°C až -20°C. Když si uvědomíte, že biovlákno je 2,4 krát lehčí než nejlehčí uhlíkové vlákno, pochopíte, o jakém revolučním vynálezu mluvíme!

TI-LITE:
Titan je v povědomí znám jako prvek s vysokou pevností a nízkou hmotností. Kde jinde tedy mohlo Shimano začít pátrat, aby nabídlo očka prutů v kvalitě, kterou nikdo nikdy předtím neviděl? Přišel čas a přišla důležitá inovace. Jistě přijmete snížení celkové hmotnosti prutu, vylepšenou akci a délku náhozu. To vše jsou vlastnosti, které tato očka přinášejí.

Akce prutu 7-21g
Délka prutu 2,70m
Počet dílů 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.