Prut Gamakatsu Destrada S70MH Crank Master Reaction 2,10m 5-18g

Neohodnoceno
 
Akce Efekt lupa
 
  • 1 z 5

Pruty pro opravdové znalce přívlače. Profesionální kvalita, lehkost a blesková akce, to jsou jedny z předností těchto nádherných prutů. Umožňuje Vám použít nástrahu dle podmínek. Prut je dost jemný a citlivý pro přesné nahazování, přitom dost silný pro přesné zaseknutí háčku i u velkých ryb. 

Běžná cena 7 329 Kč
Ušetříte 3 439 Kč (–47 %)
3 890 Kč    
Kód produktu 4089
Značka GAMAKATSU
Kategorie Rybářský přívlačový prut
Záruka 2 roky
 

Rybářský prut Gamakatsu Destrada S70MH Crank Master Reaction 2,10 m / 5 - 18 g

Pruty pro opravdové znalce přívlače. Profesionální kvalita, lehkost a blesková akce, to jsou jedny z předností těchto nádherných prutů. Umožňuje Vám použít nástrahu dle podmínek. Prut je dost jemný a citlivý pro přesné nahazování, přitom dost silný pro přesné zaseknutí háčku i u velkých ryb. 

S pýchou představujeme skvělou novou řadu prutů, které si zaslouží nést značku Gamakatsu. Pruty Gamakatsu Destrada kombinují japonský TORAY carbon pro ultra tenký, citlivý a lehký blank se zužujícím se kónusem pro sílu a rychlost. Pro extra sílu jsou spodní sekce křížově omotané carbonovou páskou, která eliminuje kroucení blanku, a umožňuje tak přesnější nahazování. Blank se pod zátěží nekroutí a vyvine tak více síly, než jakýkoliv jiný prut srovnatelného průměru. Technicky pokročilý blank potřebuje nejlepší dostupná očka, Gamakatsu Destrada tak má Fuji KR osazení oček.

KR koncept posunuje “koncept nových oček NGC” na vyšší úroveň. Očka jsou vyvinuta speciálně pro splétanou šňůru a navržena proti překroucení s novými K-guide sériemi. Nabízí ještě více, než osm důležitých vlastností NGC : Vyšší citlivost, sílu prutu, sílu záseku, vylepšené vyvážení prutu, delší odhozovou vzdálenost, vyšší přesnost, snížené kroucení vlasce a snížené šmodrchání.

Očka dle této teorie mají menší průměry. Proto je vhodné použít NGC pro rybolovné techniky, jako je přívlač, protože při ní se používají těžké nástrahy, splétané šňůry a samozřejmě je prioritou zabránit překroucení vlasce po náhozu.
KR koncept oček používá “Rapid Choke” teorii, přidušením vlasce rychleji a přiblížením k blanku dříve dramaticky roste výkon prutu.

24380 KR Pictogram

Kombinací vysokého rámu s malým očkem se dá úspěšně ovlivnit tok vlasce. Tento Rapid Choke systém má viditelný vliv na výkon prutu.

Očka K-série zesilují efekt díky rámu oček otočenému o 30 stupňů. O něco dopředu posunuté očko zesiluje tento efekt a zlepšuje výkon prutu.

Široký rám K-série snižuje možnost zamotání na minimum a zabraňuje tvorbě uzlů, smyček a omotání kolem rámu a očka s malým průměrem. Rapid Choke efekt umožňuje rychlejší odvíjení vlasce.

  

24380 KR Rod Explain1
24380 KR Rod Explain2
Široké rámy snižují možnost přetočení vlasce na absolutní minimum. Očka odehnutá od rámu zesilují Rapid Choke efekt a přispívají k lepší práci blanku.  

  

Nová očka Fuji K-série byla vyvinuta speciálně pro rybáře, kteří používají splétané šňůry. Jsou samozřejmě velmi efektivní i s vlasci či fluorocarbony.

  

24380 Rapidchoke2

30stupňový odklon od rámu a oček zesiluje Rapid Choke efekt.

Parametry rybářského prutu: 

Délka: 2,10 m
Vrhací zátěž: 5 - 18 g
Transportní délka: 110 cm
Počet dílů: 2
Hmotnost: 125 g

Akce prutu 5-18g
Délka prutu 2,10m
Počet dílů 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: