Prut Gamakatsu Akilas 100MH Sea trout 3,05m 8-35g

Neohodnoceno
 
Tip Efekt lupa
 

Pruty pro opravdové znalce přívlače. Profesionální kvalita, lehkost a blesková akce, to jsou jedny z předností těchto nádherných prutů. Pruty jsou vyrobeny z vysokomodulárního carbonu pro nízkou hmotnost, blanky kombinují pružnost s přesně správnou dávkou tuhosti, citlivosti a výkonu, pro přesné náhozy a bezpečné zdolání jakéhokoliv dravce, který popadne Vaší nástrahu.

5 490 Kč    
Kód produktu 3405
Značka GAMAKATSU
Kategorie Rybářský přívlačový prut
Záruka 2 roky
 

Rybářský prut Gamakatsu Akilas 100MH Sea trout 3,05 m / 8 - 35 g

Pruty Gamakatsu Akilas byly navrženy k povzbuzení loveckých instinktů. Design blanku umožňuje si naplno užít rychlost, přesnost a ostrost těchto prutů. Použitím vysoce kvalitních carbonových materiálů a komponentů prutu jsme dokázali vytvořit sérii prutů, která nabízí perfektní rovnováhu mezi lehkou akcí, skvělým nahazováním, bezpečným zásekem a zdoláním zubaté ryby.

100MH Sea trout
Očka: Fuji Tangle-free K-guide setting | Sedlo navijáku: Fuji DPS | Klasický prut pro pstruhový rybolov. Poloparabolický blank dobře pohlcuje boje s pstruhy. Prut má známý Akilas carbonový materiál, je dlouhý, ale díky vyvážené rukojeti i lehký. Naddimenzovaná carbonová rukojeť nabízí skvělé nahazování do dálky.

Tangle Free Icon

Parametry rybářského prutu: 

Délka: 3,05 m
Vrhací zátěž: 8 - 35 g
Transportní délka: 156 cm
Počet dílů: 2
Hmotnost: 246 g

Akce prutu 5-35g
Délka prutu 3,05m
Počet dílů 2

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: